بهترین وکیل تهران
بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران:

بهترین وکیل تهران : بنا برلحاظ حقوقی، قرارداد وکالت یک عقد امانی محسوب میشود. این عبارت بدین معنی است که قرارداد وکالت ریشه در امانت دارد و امانت‌داری و اعتماد، مهم‌ترین ویژگی یک وکیل شناخته می‌شود.

یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین ویژگی‌های بهترین وکیل در تهران را می‌توان تخصص او دانست. امروزه تمام امورتخصصی‌تر شده و کیفیت خدمات قابل ارائه در تمام رشته‌های علمی، به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا کرده است. چنانچه می‌بینیم مردم در مواجهه با بیماری و کسالت‌های جدی، به دنبال پزشک متخصص یا فوق تخصص هستند. همین موضوع درسایر مسائل هم قابل مشاهده است.

بهترین وکیل تهران: متاسفانه وکالت که جزء حرفه‌ های بسیار دقیق و پیچیده محسوب می‌شود در ایران به شکل عمومی و غیر تخصصی انجام می‌شود. عامه مردم وکالت در هر امر حقوقی را در صلاحیت هر وکیل پایه یک دادگستری دانسته و متاسفانه وکلای دادگستری هم دست رد به سینه پرونده‌هایی که در تخصص آن‌ها ندارند نمی‌زنند.

یکی ازمهم‌ترین معیارهایی که در انتخاب بهترین وکیل در تهران  باید لحاظ شود، تخصص و آگاهی علمی ویژه در آن موضوع حقوقی است.

بهترین توصیه و پیشنهادی که میتوان کرد این است که در انتخاب وکیل، یکی از معیارها را تحصیلات و تخصص مرتبط وکیل با موضوع پرونده  قرار داد و اطمینان حاصل کرد که وکیل مورد نظر، در آن حوزه دارای تخصص باشد.

پس تخصص وکیل توسط کانون وکلا یا مرکز امور وکلای قوه قضائیه سنجش و ارزیابی نمی‌شود و در وضعیت فعلی، بهترین راه شناسایی تخصص بهترین وکیل تهران، اعتماد به تحصیلات تکمیلی او در مقطع ارشد و دکتری حقوق است.

بهترین وکیل تهران: همانطورکه تخصص بهترین وکیل تهران بسیارحائزاهمیت است، تجربه وکیل هم باید کاملا مورد اعتنا باشد. چه بسیار وکلایی که بواسطه تجربیات متعدد در پرونده‌های حقوقی با یک موضوع خاص، راه حل‌هایی برای مشکلات حقوقی شما می‌یابند که وکلای دیگر از آن بی خبر هستند.

درست است که شناسایی تجربه یک وکیل با ابزارهای سنتی مشکل است، اما امروزه فناوری‌ اطلاعات در حوزه حقوقی هم راه گشا بوده است و می‌توان در کنار مشاهده رزومه یک وکیل، سوابق کاری او را نیز مشاهده نمود. با توجه به آنچه گفته شد بنظر می‌رسد پیدا کردن وکیلی که سابقه وکالت در پرونده‌ای با موضوع های مختلف و تخصصی  داشته باشد موثر و سودبخش باشد.

موسسه حقوقی آوا یکی از موسساتی است که با بیش از یکصد وکیل پایه یک دادگستری آماده دادرسی به دعوای مربوطه با وکالت تخصصی،خواهد بود.

موسسه حقوقی آوا برای هر کدام از گروه‌های خانواده، ملکی، مالی، کیفری، ثبت احوال جمعی از وکلای بسیار با تجربه و زبده  زیر نظر بهترین وکیل تهران که در بر گرفته از بهترین وکلای پایه یک دادگستری آن حوزه مشغول به کار هستند و پرونده‌های ارجاع شده به موسسه در کمیسیون تخصصی هر گروه مطرح شده و مناسب ترین وکیل برا‌ی آن پرونده با توجه به مقتضیات آن انتخاب می‌گردد.

در صورت وجود هرگونه سوال و راهنمایی دعاوی خود می توانید به سایت مجله موسسه حقوقی آوا به نشانی  avalegalmag.irمراجعه نمایید و از مشاوره حقوقی آنلاین بهره مند شوید، در صورت مشاوره حقوقی حضوری می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت به آدرس    avalegal.ir مراجعه کرده و جهت تعیین وقت مشاوره حقوقی با ما تماس حاصل فرمایید.

در حال ارسال
نظرات کاربر
۰ (۰ رای)