مشاوره حقوقی حضوری

 اگر برای مشکل حقوقی یا کیفری خود نیازمند مشاوره حقوقی تخصصی هستید برای مشاوره با  وکلای موسسه حقوقی آوا می توانید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید و با وکیل مخصوص دپارتمان خود مشاوره شوید. شما میتوانید کلیه ی سوالات و ابهامات خود را با وکیل پایه یک دادگستری مطرح و راهکار و پاسخ مناسب را از وکیل خود بگیرید و در صورت اهمیت موضوع و نیاز به بررسی دقیق و کامل پرونده و جهت ارزیابی اولیه وقت مشاوره حقوقی حضوری رزرو میکنید. 

 

 

مشاوره حقوقی حضوری خدمت دیگری است که به شما کمک میکند تا با صرف کمترین وقت و هزینه مشکلات حقوقی خود را با وکیل پایه یک دادگستری مطرح نموده و راهکار مناسبی را از وکیل در یافت کنید.

شما کافیست با شماره های تماس موسسه حقوقی آوا تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی ما بهره مند شوید و با سوال از بهترین وکلای پایه یک ما راهکار و پاسخی مناسب در این خصوص دریافت نمایید.

این مشاوره ها توسط بهترین و مجرب ترین وکلای دادگستری و قضات بازنشسته صورت می پذیرد.

موسسه حقوقی آوا با سابقه سالها کار صادقانه با همکاری بیش از یکصد وکیل پایه یک دادگستری در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

و همچنین میزان رضایت مندی شما عزیزان از نحوه ی عملکرد موسسه حقوقی آوا نشانه ی اعتماد شما و درجه ی اعتبار ما خواهد بود و ما با این شعار که

موسسه ی ما آوای شماستشما را در جهت پیشبرد مسیر درست یاری میکنیم.

بنابراین قبل از اقامه دعوا میتوانید با مراجعه به وکیل و استفاده از مشاوره حقوقی حضوری بهترین راهکار را برای مشکلات خود از موسسه حقوقی آوا دریافت کنید. 

 

 

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره در موسسه حقوقی آوا به سه صورت  می باشد :

مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره از طریق شبکه های مجازی انجام می شود که می توان اقدام به دریافت مشاوره بابت حل مشکل حقوقی خود نماییم. انتخاب هر یک از این سه روش به مرحله پرونده و نوع مشکل بستگی دارد. هر کدام از این روش ها مزایایی دارند که باید در زمان مقتضی از آنها استفاده نمود.

بررسی دقیق و کامل یک پرونده مستلزم دریافت وقت مشاوره حقوقی حضوری با یک وکیل متخصص می باشد. 

جلسه ی مشاوره حضوری با وکیل مشاور میتواند شما را با مسایل حقوقی آشنا کند و بسته به موضوع و مشکل شما با توجه قوانین موجود و رویه دادگاهها به ارائه راهکارهایی در خصوص موضوع بپردازد.

لازم به ذکر است که به دلیل تخصصی بودن پرونده های حقوقی لازم است اشخاص از وکیل متخصص از مشاوره حقوقی بگیرند.

در موسسه حقوقی آوا، برای هر پرونده‌ای بهترین وکیل در آن حوزه انتخاب می‌شود.

 

چه کسانی به مشاوره ی حقوقی حضوری نیاز دارند:

۱-صاحبان مشاغل برای نحوه دریافت و وصول مطالبات خود می توانند از مشاوره حقوقی حضوری استفاده نمایند.

۲- اشخاصی که قصد طرح دعوی با دفاع از دعوی را دارند.

۳-اشخاصی که قصد فروش و انجام معاملات یا قصد تنظیم قرارداد و یا لایحه را دارند

۴-هر یک از زوجین که که قصد طلاق توافقی را دارند می توانند در رابطه با حقوق مالی زوجین و نحوه توافقات صحیح از مشاوره حقوقی حضوری استفاده نمایند.  

۵-کسانی که در شرف ازدواج هستند برای آگاهی از شروط ضمن عقد و نحوه تنظیم آن از مشاوره حقوقی حضوری استفاده نمایند.

 

چه زمانی به یک مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حضوری نیاز داریم:

زمانی که  نیاز به مشاوره حقوقی داریم بستگی به موضوع مورد مشاوره دارد. مثلا ممکن است ما به یک مشاور حقوقی تلفنی نیاز نداشته باشیم و تنها در مواردی مانند تنظیم شروط ضمن عقد یا هنگام طلاق و حضانت فرزند به مشاور حقوقی مراجعه نماییم.

اما در یک شرکت یا سازمان اداری، با قاطعیت می توان گفت به موازات فعالیت شرکت نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری و یک وکیل پایه یک دادگستری حس می شود. بنابراین تشخیص زمان نیاز به مشاوره حقوقی به مورد اختلاف و ابهام بستگی دارد.

 

 

برای مشاهده آدرس دقیق

موسسه بر روی نقشه کلیک کنید

در چه زمینه هایی می توانم مشاوره حقوقی حضوری داشته باشم:

.   مشاوره حقوقی کیفری : مشاوره حقوقی کیفری در زمینه جرائم جعل، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، تهدید، توهین، سرقت، خیانت در امانت، جرائم رایانه ای و سایر جرائم کیفری می باشد توصیه می شود قبل از هر گونه طرح دعوا یا شکایت و یا حقوقی یا کیفری بودن پرونده و نحوه طرح آن از مشاوره حقوقی وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید و در کوتاهترین زمان به نتیجه برسید.

.   مشاوره حقوقی خانواده : مشاوره حقوقی خانواده خدمت دیگری است که از وکیل لازم برای شما در نظر گرفته شده است و مشاوره با وکیل خانواده در زمینه طلاق، طلاق توافقی، مهریه، اجرت المثل ،حضانت، فسخ نکاح و سایر جرائم مربوط به دعاوی خانواده می باشد.

.   مشاوره حقوقی ملکی : مشاوره حقوقی ملکی یا وکیل ملکی راجع به اموال غیر منقول شامل دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری مشمول قانون ۵۶ و ۷۶، ابطال سند و سایر دعاوی حقوقی می باشد.

برای مشاوره حقوقی حضوری با وکیل پایه یک دادگستری می توانید با شماره ها ارتباطی ما تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

 

نکاتی در خصوص مشاوره حقوقی حضوری:

۱-در جلسه مشاوره حضوری توجه داشته باشید که صرفا به موضوع اصلی پرونده پرداخته شود و از طرح مسایلی که ارتباطی به موضوع پرونده ندارد اجتناب نمایید.

۲-حتما قبل از جلسه مشاوره اقدام به تعیین وقت نمایید و حداکثر یک ربع قبل از جلسه در دفتر حضور داشته باشید.

۳-در جلسه مشاوره حقوقی حضوری حتما تمامی مدارک و مستندات خود را به همراه داشته باشید.

در مشاوره حقوقی حضوری ابتدا موضوع مورد نظر از سوی متقاضی مطرح میشود و وکیل دادگستری و مشاور حقوقی نسبت به بررسی مدارک و مستندات ارایه شده از سوی متقاضی اقدام می نماید .

 

مزایای بهره مندی از مشاوره حقوقی حضوری:

۱-استفاده از نظرات و پیشنهادات وکیل در حوزه مورد نظر و اجتناب از طرح دعاوی توسط افراد ناآگاه.

۲-مشاوره حقوقی توسط وکلا و مشاورین و قضات متخصص انجام میشود.

۳-مقرون به صرفه بودن مشاوره.

۴-در بسیاری از موارد وکلای با حسن نیت می تواند با اعمال میانجی گری و صلح و سازش میان اصحاب دعوا تاثیر به سزایی داشته و این مسئله باعث کاهش پرونده های جاری در دادگستری می شود.

۵-مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری و ارائه راهکار مناسب توسط وکیل باعث جلوگیری از ضررهای مالی احتمالی و وقت و ضایع شدن برخی حقوق احتمالی اشخاص می گردد.

” با حمایتی امن و مستمر تا پایان راه با شمائیم”
در حال ارسال
نظرات کاربر
۰ (۰ رای)