مشاوره حقوقی حضوری

 اگر برای مشکل حقوقی یا کیفری خود نیازمند مشاوره حقوقی رایگان هستید برای مشاوره با  وکلای موسسه حقوقی آوا می توانید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید و با وکیل مخصوص دپارتمان خود مشاوره شوید. شما میتوانید کلیه ی سوالات و ابهامات خود را با وکیل پایه یک دادگستری مطرح و راهکار و پاسخ مناسب را از وکیل خود بگیرید و در صورت اهمیت موضوع و نیاز به بررسی دقیق و کامل پرونده و جهت ارزیابی اولیه وقت مشاوره حقوقی حضوری رزرو میکنید. 

 

 

مشاوره حقوقی حضوری خدمت دیگری است که به شما کمک میکند تا با صرف کمترین وقت و هزینه مشکلات حقوقی خود را با وکیل پایه یک دادگستری مطرح نموده و راهکار مناسبی را از وکیل در یافت کنید.

شما کافیست با شماره های تماس موسسه حقوقی آوا تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید و با سوال از بهترین وکلای پایه یک ما راهکار و پاسخی مناسب در این خصوص دریافت نمایید.

این مشاوره ها توسط بهترین و مجرب ترین وکلای دادگستری و قضات بازنشسته صورت می پذیرد.

موسسه حقوقی آوا با سابقه سالها کار صادقانه با همکاری بیش از یکصد وکیل پایه یک دادگستری در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

و همچنین میزان رضایت مندی شما عزیزان از نحوه ی عملکرد موسسه حقوقی آوا نشانه ی اعتماد شما و درجه ی اعتبار ما خواهد بود و ما با این شعار که

موسسه ی ما آوای شماستشما را در جهت پیشبرد مسیر درست یاری میکنیم.

بنابراین قبل از اقامه دعوا میتوانید با مراجعه به وکیل و استفاده از مشاوره حقوقی حضوری بهترین راهکار را برای مشکلات خود از موسسه حقوقی آوا دریافت کنید. 

 

 

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره در موسسه حقوقی آوا به سه صورت  می باشد :

مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره از طریق شبکه های مجازی انجام می شود که می توان اقدام به دریافت مشاوره بابت حل مشکل حقوقی خود نماییم. انتخاب هر یک از این سه روش به مرحله پرونده و نوع مشکل بستگی دارد. هر کدام از این روش ها مزایایی دارند که باید در زمان مقتضی از آنها استفاده نمود.

بررسی دقیق و کامل یک پرونده مستلزم دریافت وقت مشاوره حقوقی حضوری با یک وکیل متخصص می باشد. 

جلسه ی مشاوره حضوری با وکیل مشاور میتواند شما را با مسایل حقوقی آشنا کند و بسته به موضوع و مشکل شما با توجه قوانین موجود و رویه دادگاهها به ارائه راهکارهایی در خصوص موضوع بپردازد.

لازم به ذکر است که به دلیل تخصصی بودن پرونده های حقوقی لازم است اشخاص از وکیل متخصص از مشاوره حقوقی بگیرند.

در موسسه حقوقی آوا، برای هر پرونده‌ای بهترین وکیل در آن حوزه انتخاب می‌شود.

 

چه کسانی به مشاوره ی حقوقی حضوری نیاز دارند:

۱-صاحبان مشاغل برای نحوه دریافت و وصول مطالبات خود می توانند از مشاوره حقوقی حضوری استفاده نمایند.

۲- اشخاصی که قصد طرح دعوی با دفاع از دعوی را دارند.

۳-اشخاصی که قصد فروش و انجام م