مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

 

مشاوره حقوقی : احتمالا تاکنون برای شما پیش آمده است که برای حل مشکلی که به یکباره برای شما پیش آمده است نیازفوری به مشاور حقوقی پیدا کنید.

مشاور حقوقی که در درجه اول مورد اعتماد، دلسوز، متخصص و در مراحل بعدی کمک رسان مشکلات شما باشد.

این دسته از مشکلات ممکن است به یکباره ذهن و زندگی افراد را بهم بریزند که در چنین شرایطی اتخاذ یک تصمیم درست در روند دادرسی ناممکن خواهد بود.

هم چنین در این میان زمان بسیار ارزشمند خواهد بود و دیگر موقیعیتی برای جبران خطایی که از انتخاب مشاور حقوقی که داشتید،دیگر وجود نخواهد داشت.

بنابراین جدای از انتخاب یک مشاور حقوقی و یا بهترین وکیل، زمان هم در زمان هم در نحوه آیین دادرسی پرونده شما بسیار حاییز اهمیت است چون احتمال برد یا باخت شما را زیاد یا کم خواهد کرد.

موسسه حقوقی آوا، با افتخار نسبت به ایجاد مجموعه ای  مجهز و متخصص و خبره اقدام نموده، تا برای کمک و همراهی هم وطنان عزیز در سراسر کشور، از مشاورین و وکلای متخصص، با تجربه و متعهد بهره گیرد.

شایان ذکر است که در موسسه حقوقی ما، مشاور حقوقی با افراد به طرق مختلف قابل اجرا خواهد بود:

۱-مشاور حقوقی تلفنی رایگان

۲-مشاور حقوقی آنلاین رایگان

۳-مشاور حقوقی حضوری

 

۱-در مشاوره حقوقی آنلاین ، می توانید با مراجعه به سایت موسسه حقوقی آوا در قسمت درج سوالات،پرسش خود را مطرح نمایید و بصورت رایگان از مشاور حقوقی رایگان بهره مند شوید.

۲-هم چنین در مشاوره حقوقی تلفنی، می توانید به سایت موسسه حقوقی آوا  به نشانی  avalegal.ir مراجعه نمایید و از طریق شماره تلفن های ثبت شده با موسسه حقوقی آوا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

۳-در مشاوره حقوقی حضوری، در صورتی که بطور مثال: درگیردعاوی خانواده، مانند طلاق، مطالبه ی مهریه،دعاوی حضانت ویا هر پرونده دیگری هستید، حتما به همراه آوردن تمامی مدارک حقوقی خود که دارای اطلاعات دقیق حقوقی شما می باشد، الزامی است تا در اینصورت بتوانید با انجام مشاور حقوقی به نتیجه مطلوب خود دست پیدا کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال و راهنمایی دعاوی خود می توانید به سایت مجله موسسه حقوقی آوا به نشانی http://avalegalmag.ir/  مراجعه نمایید و از مشاوره حقوقی آنلاین بهره مند شوید، در صورت مشاوره حقوقی حضوری می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید و جهت تعیین وقت مشاوره حقوقی با ما تماس حاصل فرمایید.

 

موسسه حقوقی آوا با بیش از یکصد وکیل پایه یک دادگستری آماده دادرسی به دعوای مربوطه با وکالت تضمینی،خواهد بود.

 

موسسه ما آوای شماست…

 

در حال ارسال
نظرات کاربر
۰ (۰ رای)
موسسه حقوقی آوا

برای تماس برروی شماره زیر کلیک نمایید

02122020699