موسسه حقوقی شمال تهران

موسسه حقوقی شمال تهران

 

موسسه حقوقی آوا:

 

ساکنین منطقه شمال تهران هنگام مواجه شدن با مسائل حقوقی معمولا به دنبال بهترین وکیل و موسسه حقوقی در شمال تهران خواهند بود. انتخاب بهترین وکیل در شمال تهران برای تمامی ساکنین شمال تهران امری اساسی و جزو مهم ترین اولویت های افراد درگیر در پرونده می باشد. گروه وکلای موسسه حقوقی آوا با دارا بودن وکلای با سابقه و زبده و قضات بازنشسته ومتخصص به  شما  عزیزان بهترین وکیل در شمال تهران را معرفی می نماید.

شمال تهران ، محدوده ای از تهران است که در شمال این شهر و مناطق متمایل به آن قرار دارد.با توجه به اینکه دادسرای ناحیه ۲ سعادت آباد و دادسرای ناحیه ۱ شمیرانات ، مجتمع قضایی عدالت برای طرح دعاوی کیفری (شکایات) و حقوقی ملکی و وصول مطالبات ، مجتمع قضایی خانواده ۲ برای کلیه دعاوی خانوادگی ، در اطراف این منطقه قرار دارند ؛ موسسات حقوقی و دفاتر وکالت زیادی دیده می شود .

 

گروه وکلای موسسه حقوقی آوا:

آماده ارائه به خدمات حقوقی و اخذ مشاوره حقوقی در کوتاهترین زمان ، توسط  کارشناسان با تجربه و مشاورین متخصص از طریق مشاوره تلفنی ، مشاوره آنلاین و مشاوره حقوقی حضوری با تعیین وقت قبلی در ساعات اداری روزهای  شنبه لغایت چهارشنبه  از ساعت ۱۰ الی ۱۹ و همچنین روزهای پنجشنبه از ساعت۹ الی ۱۳ پاسخگوی سوالات حقوقی و قضایی شما عزیزان می باشد.

انتخاب بهترین وکیل در منطقه شمال تهران شاید در ابتدا کارسختی به نظر برسد ، اما با جستجو و مشاهده لیست پرونده های کاری موفق موسسه حقوقی در شمال تهران ، می توانید با اطمینان بهترین موسسه حقوقی در شمال تهرانرا انتخاب نمایید.

 

چند نکته در انتخاب وکیل در شمال تهران لازم است بدانید :

. وکیلی را انتخاب نمایید که با توجه به موضوع دعوای خود، در آن تخصص داشته باشد.

. حتماً قبل از انتخاب نهایی وکیل در شمال تهران با چند نفر از گروه کارشناسان و وکلای موسسه حقوقی آوا مشاوره کنید. توانایی برقراری ارتباط به جهت شرح موضوع با وکیل در شمال تهران بسیار مهم می باشد. وکیلی را که بتوانید به راحتی مشکلات خود را با وی در میان بگذارید، انتخاب کنید.

مطالب بیشتر  وظایف موسسات حقوقی

. وکیلی که انتخاب می نمایید حق دارد برای ارائه خدمات بهتر، هرگونه اطلاعات مورد نیاز را بداند. بنابراین اطلاعات را به مشاور حقوقی و وکیل خود در موسسه حقوقی شمال تهران به طور دقیق ارائه نمایید.

گروه وکلای با سابقه موسسه حقوقی آوا می تواند پرونده حقوقی شما را در کمترین زمان ممکن به نتیجه برساند زیرا دارای  وکلای متخصص و قضات بازنشسته زبده در دپارتمان های گوناگون شامل وکلایی در حوزه وکیل کیفری، وکیل حقوقی ، وکیل ملکی، و وکیل خانواده و همچنین مسائل مربوط به دیوان عدالت اداری میباشد. اگر دنبال بهترین وکیل در شمال تهران هستید ما به شما گروه وکلای موسسه حقوقی آوا را پیشنهاد میکنیم. و یا برای مطالعه در خصوص مشکلات قانونی از سایت مجله موسسه حقوقی آوا استفاده نمائید.

برای تماس با وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی معتبرآوا در تهران می توانید با شماره تلفن های ۲۲۰۲۰۶۹۹ – ۰۲۱ و  ۲۲۰۲۰۷۱۳ – ۰۲۱ و همچنین شماره ۰۹۱۲۸۸۸۰۸۷۰تماس حاصل نمایید.

حال میپردازیم به برخی مسائل حقوقی مهم و کاربردی که ممکن است با آن مواجه شوید:

جالب است بدانید که مطابق ماده ۱۳۷ قانون مالیات های مستقیم هزینه های درمانی پرداختی هر مؤدی بابت معالجه خود یا همسر و اولاد و پدر و مادر و برادر و خواهر تحت تکفل در یک سال مالیاتی به شرط این که اگر دریافت کننده – مؤسسه درمانی یا پزشک مقیم ایران باشد دریافت وجه را گواهی نماید و چنانچه به تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به علت فقدان امکانات لازم معالجه در خارج از ایران صورت گرفته است.

پرداخت هزینه مزبور به گواهی مقامات رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران در کشور محل معالجه یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسیده باشد، همچنین حق بیمه پرداختی هر شخص حقیقی به مؤسسات بیمه ایرانی بابت انواع بیمه های عمر و زندگی و بیمه های درمانی از درآمد مشمول مالیات مؤدی کسر میگردد.

مطالب بیشتر  مراجعه به موسسه حقوقی برای شکایت از پزشک جراحی زیبایی

 

معلولان و بیماران خاص و صعب العلاج

در مورد معلولان و بیماران خاص و صعب العلاج علاوه بر هزینه های مذکور هزینه مراقبت و توانبخشی آنان نیز قابل کسر از درآمد مشمول مالیات معلول یا بیمار یا شخصی که تکفل او را عهده دار است می باشد.

با مطالعه صرفاً یک ماده از قانون مالیات های مستقیم که یکی از قوانین مدون و جاری کشور می باشد متوجه می گردید عدم اطلاع از قوانین می تواند چگونه موجبات ورود ضرر به شما را تداعی نماید. و این تنها یکی از حقوق قانونی و شهروندی شما به حساب می آید که از آن تا کنون بی اطلاع بوده اید.

مسلماً واقعیت جامعه کنونی ما به گونه ای است که با توجه به کثرت قوانین و مقررات و همچنین شکل گیری امور به صورت تخصصی در تمامی امور مشهود می باشد از جمله این امور می توان به احوال شخصیه، روابط اقتصادی، بازرگانی و تجاری، مراودات بین اشخاص و بازرگان و مراودات اشخاص حقوقی اشاره نمود.

تخصص در امور به حدی رسیده است که به جرات می توان اذعان داشت، روابط تجاری از سادگی پیشیین خود خارج شده و در پیچیده ترین وضعیت ممکن به سر میبرند.

از آنجایی که عقود شکل گرفته بین بازرگانان، تجار و شرکتها، مسلماً دیگر با کلام و به صورت شفاهی منعقد نمیگردد و با پیشرفت علم در قالب ایمیل، پیام، ارسال صرفاً طی یک تماس و… منعقد می گردد قابلیت استناد و اثبات در صورت عدم پیش بینی در قراردادهای اولیه بسیار دشوار می سازد و با مشکل مواجه می نماید.

 

در حال حاضر مناسبات حقوقی اشخاص صرفاً به وسیله قرارداد و در چهارچوب اراده و قوانین موضوعه شکل می گیرد.

قراردادهایی که طرفین سعی در آن دارند، در حد ممکن کفه ترازو را به سمت خویش سنگین تر نمایند یا بدون علم کافی نسبت به انعقاد آن تراضی می نماید حال آنکه تک تک کلمات موجود در آن دارای آثار حقوقی می باشد.

مطالب بیشتر  بررسی قرار دستور موقت و احکام آن در موسسه حقوقی

از این رو تعیین موضوع قرارداد به صورت دقیق، مشخص نمودن تعهدات، کلیه شرایط فسخ قرارداد، شروط سلبی یا ایجابی ضمن عقود، خیارات (اختیار فسخ قرارداد برای طرفین یا شخص ثالث)، حل اختلاف که مهمترین آن داوری می باشد .

دیگر موارد و مفاد مندرج در متن قرارداد دارای اهمیت به سزایی می باشند که مسلماْ قصور در تعیین این موارد و یا عدم تعیین آنها می تواند موجبات ورود ضررهای بس چشم گیر و غیر قابل جبران را به اشخاص حقیقی و حقوقی تحمیل نماید.

 

واقعیت حال حاضر چنین است که سرعت فعل و انفعالات اطراف ما به گونه ای است که کوچکترین اشتباه و خطاها می تواند بزرگترین ضررها را به بار آورد.

با همه این اوصاف و از طرفی با عنایت به قوانین، مقررات و رویه در اموری همچون مالیاتی، وصول مطالبات، پاسخگویی به دعاوی احتمالی مطروحه، طرح دعوی، تنظیم قراردادهای خاص (قراردادهای انگلیسی) و دیگر قراردادها، مراودات حقوقی در امور بین المللی، تصمیم برای پیوستن به قراردادهای جمعی و غیره:

لزوم وجود تیم حقوقی خبره، متخصص، متعهد و کارکشته و زبده را در کنار هر شرکت یا بازرگان دارای موفقیت را بیش از پیش به ذهن تداعی می کند.

موسسه حقوقی آوا با تشکیل گروهی از وکلای برجسته و زبده و همچنین با بهره مندی از قضات بازنشسته کانون وکلای دادگستری مرکزو همچنین با داشتن ۴ شعبه فعال در مناطق تهران مفتخر است که با دارا بودن قویترین تیم از متخصص ترین وکلا  و قضات با سابقه در حیطه  امور حقوقی خانواده ، امور ملکی ، امور کیفری و همچنین قراردادها، امور ثبتی، مالیاتی، مطالبات، امور حقوقی  داخلی و خارجی، آماده می باشد.

هدف موسسه حقوقی آوا ارائه خدماتی ارزشمند در جهت بالابردن دانش تخصصی خود از طریق مشاوره حقوقی، تنظیم قراردادهای کاملاً تخصصی داخلی و خارجی ، و وکالت در تمامی دعاوی به شما عزیزان  ارائه میدهد.

در حال ارسال
نظرات کاربر
۰ (۰ رای)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موسسه حقوقی آوا

برای تماس برروی شماره زیر کلیک نمایید

02122020699