راهکارهای حقوقی برای طلاق موسسه حقوقی آوا

این اتهامات

جایزه

راهکارهای حقوقی برای طلاق از طریق پنل اینترنتی موسسه حقوقی آوا

 

این روزها با گسترش شبکه‌های اینترنتی سهولت انجام کارها بالا رفته است و هر کاری را می‌توان از این طریق انجام داد، از جمله این خدمات، خدمات حقوقی است، از این رو موسسه حقوقی آوا نیز با توجه به نیاز مخاطبان خود اقدام به راه اندازی پنل اینترنتی خود کرده است. مشاوره حقوقی طلاق از طریق پنل اینترنتی موسسه حقوقی آوا بسیار کارآمد و مفید است.

موسسه حقوقی آوا با تیمی حرفه‌ای شامل کارشناسان و مشاوران حقوقی دارای سوابق بالا بوده و یک امکان مفید این موسسه، امکان ثبت درخواست از طریق پنل اینترنتی قابل دسترس برای همه‌ی مردم از جمله برای افرادی که خارج از تهران بوده می‌باشد، به این ترتیب دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست و شما همه کارهای خود را می‌توانید به صورت اینترنتی پیگیری کنید.

موسسه حقوقی آوا با تمام تلاش انواع خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهد که اعم از مشاوره طلاق، وکالت طلاق و خدمات وکالتی برای طلاق می‌باشد.

برای مشاوره طلاق و دریافت اطلاعات کاملی در این زمینه می‌توانید با مراجعه به صفحه ثبت مشاوره طلاق موسسه حقوقی آوا، درخواست خود را ثبت کرده و خدمات مورد نظر را دریافت کنید.

صفحه ثبت مشاوره حقوقی موسسه حقوقی آوا

این شرایط به شرح زیر می‌باشد:

۱-   خودداری و ناتوانی مرد نسبت به پرداخت نفقه

بر اساس قانون و ماده ۱۱۲۹ در صورت خودداری و سرباز زدن شوهر از پرداختن نفقه و عدم اجرای حکم قانون و لازم به دادن نفقه، زن می‌تواند برای طلاق به دادگاه مراجعه نماید و همین طور در صورت ناتوانی مرد نسبت به پرداخت نفقه می‌تواند به دادگاه مراجعه کند.

در این مواقع و در این ماده قانونی زن برای طلاق باید از دادگاه، تقاضای گرفتن نفقه از شوهر کرده و در صورتی که حکم دادگاه در مورد نفقه عملی نشد باید تقاضای طلاق انجام دهد. موسسه حقوقی آوا همراه با وکیلان و کادر و مشاوران مجرب خود شما را در این راه یاری می‌کند، این موسسه با ارائه خدمات مشاوره‌ای در تمام زمینه‌های حقوقی به شما کمک می‌کند که درگیر پیچیدگی‌های حقوقی نشوید؛ برای این کار می‌تواند در سایت موسسه حقوقی آوا ثبت نام کرده و از خدمات آن بهره ببرید.

 مشاوره رایگان بصورت اینترنتی ، تلفنی و حضوری

راهکارهای حقوقی برای طلاق از طریق پنل اینترنتی موسسه حقوقی آوا

 

۲-    عسر و حرج زن

براساس قانون و ماده ۱۱۳۰ مدنی اگر ادامه زندگی سبب عسر و حرج زوجه شود وی می‌تواند به دادگاه مراجعه کرده و درخواست خود را انجام دهد و در صورت اثبات، دادگاه زوج را به طلاق اجبار می‌کند و در صورت عدم موافقت آن‌ها دادگاه خود آن‌ها را طلاق خواهد داد.

صددرصد تضمین بازگشت وجه

عسر و حرج یعنی ادامه زندگی باعث سختی و مشقت زن بشود که یکی از دلایل اصلی طلاق نیز این مورد است. بسیاری از چیزها مانند بیماری، عدم پرداخت نفقه و همچنین اعتیاد از این جمله‌اند البته این موضوع به رای و نظر قاضی نیز مرتبط است. شما برای کسب اطلاعات کافی در این مورد می‌توانید از مشاوره رایگان همکاران و وکلای موسسه حقوقی آوا نیز بهره‌مند شوید، قطعا چنین فرآیندهایی نیازمند دریافت اطلاعات کافی است و از آنجایی که مسائل حقوقی پیچ و خم‌ها و مواد و تبصره‌های مربوط به خود را دارد، شما حتما نیازمند این خواهید بود که با کسی که در این زمینه تحصیل کرده مشورت کنید.

۳-   غیبت و نبودن شوهر

بر اساس ماده و قانون ۱۰۲۹ مدنی هر فردی حدود ۴ سال غایب باشد زن می‌تواند شوهر خود را طلاق بدهد. از آنجایی که تحمل ۴ سال بسیار دشوار است این قانون کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد اما یکی از شروط عقد آن است که اگر شوهر ۶ ماه غایب باشد زن اختیار طلاق را خواهد داشت. البته این مورد نیز تبصره‌هایی داشته که می‌توانید در مشاوره با کارشناسان ما از آن‌ها با خبر شوید.

۴-وکالت زن در امر طلاق

طی ماده و قانون ۱۱۱۹ مدنی زوجین می‌توانند هنگام عقد شرایطی را که جزو عقد نیست و از آن خارج است را نیز به آن اضافه نمایند مثل اینکه شرط و قرار شود که هنگامی که شوهر غایب باشد یا زن دیگری اختیار کند یا قصد جان و حیات زن خود را بکند و زندگی آن‌ها سخت باشد زن می‌تواند به امر طلاق تقاضا نماید.

صفحه مربوط به گفتگوی مشاوران حقوقی موسسه آوا با مخاطبان

پیشنهاداتی از موسسه حقوقی آوا برای بانوان گرامی

با وجود همه‌ی موارد بالا و خیلی از شرایط پیچیده باز هم طلاق امر سخت و دشواری است و همین باعث شده است که بیشتر خانم‌ها و خانواده‌ی آن‌ها به مهریه‌های سنگین و زیاد روی آورند، چیزهایی که در سال‌های اخیر رایج شده مثل تعیین مهریه براساس سال تولد یا مهریه‌های بالا و بسیاری از موارد دیگر به تنهایی تضمینی برای گرفتن طلاق نیست و این راهکار موثری برای گرفتن طلاق زن از شوهر نیست، زیرا با دادخواست پرداخت مهریه، مرد می‌تواند با تقسیط مهریه از فشار این کار خارج شود،

زیرا طبق قوانین جدید مهریه تنها تا ۱۱۰ سکه قابل پذیرش و قبول است و بیشتر از آن به هیچ وجه قابل قبول نیست و فقط برای مردی بیش از این صدق می‌کند که دارای استطاعت مالی بالایی باشد، پس به جای مهریه‌های سنگین بهتر است از شرایطی مانند گرفتن حق طلاق استفاده نمایید که کارایی و فایده بیشتری دارد. موسسه حقوقی آوا در این زمینه با مشاوران و وکلای مجرب و متعهد خود و با وکالت طلاق و خدمات وکالتی برای طلاق و همچنین مشاوره با بهترین مشاوران می‌تواند یاری‌گر شما در این زمینه باشد.

خدمت رسانی در سرتاسر ایران با بیش از یکصد وکیل پایه یک دادگستری

نمونه هایی از درخواست‌های مشاوره از پنل

چگونگی تشکیل طرح طلاق

برای طلاق از همسر خود ابتدا باید دادخواستی به او ارسال شود یا به محل اقامت خود و یا شوهرتان (در صورت عدم زندگی با هم) ارسال شود، اگر در شهرستان‌ها زندگی می‌کنید باید به دفاتر مرکزی و الکترونیک قضایی مراجعه یا می‌توانید به دادگستری محل خود مراجعه کنید اما عقدنامه، شناسنامه و کارت ملی را حتما همراه خود داشته باشید. دلایل خود را بیان کنید، بعد از آن ابلاغیه به شما و

همسرتان ارسال می‌شود تا در دادگاه حاضر شوید و از خود دفاع نماید. دادگاه هم دارای مرحله نهایی و فرجام خواهی است و هم قابل تجدید است اصولا در بعضی از مناطق روند طلاق حدود ۵ الی ۹ ماه به طول خواهد انجامید و برای این کار بهتر است از مشاوران و وکلای خوب استفاده کنید؛ این را نیز در نظر داشته باشید که اولین قدم در طلاق وکلا نیستند، بلکه ابتدای آن مشاوران هستند که می‌توانند شما را کمک نمایند.

شایان ذکر است که تمام وکلای خانم و آقا در موسسه حقوقی آوا به صورت تخصصی و کامل بر روی این مسئله مهم تمرکز دارند و سال‌ها با پرونده‌هایی این چنینی سروکار داشته و به صورت تخصصی به پیچ و خم‌های آن تسلط دارند. خوشبختانه موسسه حقوقی آوا توانسته است

در راستای حمایت از افراد و مراجعان بیشتر پرونده‌ها را به نفع موکلان خود تمام کرده و آن‌ها از آرای صادره رضایت داشتند. وکلای متعهد و پایه یک دادگستری و مشاوران موسسه حقوقی آوا در پرونده‌های طلاق توافقی فوری، طلاق به درخواست زوجه، طلاق از طرف یکی از زوجین، تقسیط مهریه و خیلی از موارد شما را در این روز‌های سخت یاری می‌نماید.

در حال ارسال
نظرات کاربر
۰ (۰ رای)