مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

امروزه دلیل مدرنیته شدن زندگی و تعاملات آن با امورات اداری، تجاری و.. افراد و شرکت ها با بیشتر از قبل بایکدیگر در تعامل هستند. بنابراین بهره مندی از افرادی که تخصص آن ها دانش حقوقی در زمینه مسائل و الزامات حقوقی می باشد، یکی از عوامل مهمی بوده و گاهاً برای ادامه حیات و هوشیاری بیشتر ضروری می باشد.

حضور و مشورت از یک یا چند مشاور حقوقی موجب می شود تا به واسطه تسلط کاملی که حوزه های حقوقی و قضایی دارند، از مسائل و مشکلات به وجود آمده فی مابین اشخاص، شرکت ها، سازمان ها و.. به آسانی حل و فصل شود.

برای هر شخصی بخصوص مدیران سازمان ها ضروری است تا درصورت بروز مسائل و مشکلات در هر یک از حوزه های حقوقی، جزایی، کیفری و انتظامی قبل از انجام هر کاری در ابتدا با مشاوران حقوقی مشورت کنند تا در نهایت بهترین تصمیم باتوجه به صلاحدید آنان اتخاذ شود.

بنابراین لزوم توجه به چنین مسائلی باعث شده تا در هریک از سازمان ها، ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی یک بخش مجزا و مستقلی وجود داشته باشد که آن دپارتمان متشکل از  چندین کارشناس حقوقی در کنار یکدیگر درجهت رفع مسائل حاصل شده، به گفت و گو و تبادل نظر می پردازند.

مشاوره حقوقی
مشاوره حقوقی

 

این دپارتمان در مورد مسائل حقوقی سازمان، قراردادهای خرید و فروشی که سازمان ها و یا شرکت های داخلی و خارجی منعقد می کنند یا معاهداتی که با سایر سازمان ها به انشاء می رسانند، تصمیم گیری می نمایند و موارد حاصله را تماماً از جنبه های مختلف حقوقی زیر نظر قرار خواهند داد.

این افراد برای رسیدگی و حل و فصل دعاوی شما به عنوان یک مشاور حقوقی در یک دفتر وکالت حضور پیدا می کنند. مشاور با کمک تحقیق، تهیه پیش نویس اسناد قانونی، مصاحبه با شاهدان و تهیه نمایشگاه ها، موکل را برای آزمایش ها، جلسه های دادرسی و سایر اقدامات قانونی آماده می کند. گاهی اوقات این مشاوران به عنوان دستیارهای قانونی نیز شناخته می شود.

 

مراجعه به مشاوران حقوقی و اطلاع و آگاهی از امورات حق قانونی هر فرد می باشد به طوری که اصل ۳۵ قانون اساسی برخورداری از وکیل و مشاوران حقوقی  را جزء حقوق اولیه شهروندان دانسته است. زیرا به دلیل تجربه های فراوانی که در پرونده های مشابه داشته اند در بسیاری از موارد مراجعان، در نهایت با کمک آنان به حقوق مطلوب خود خواهند رسید.

مشاوره حقوقی تلفنی
مشاوره حقوقی تلفنی

 

 

مشاور حقوقی و بهره گیری از آنان دارای مزایای فراوانی می باشد که میتوان از فواید مشاوره به نکات ذیل اشاره نمود:

۱-علم و آگاهی فرد از قوانین مرتبط با موضوع مورد مشاوره

۲- کارآمدی و صرفه جویی در زمان و تسریع در به نتیجه رسیدن در کار پیش روی شخص یا شرکت

۳-با هزینه اندک از تجربه ها و دانش وکیل در آن زمینه بهره مند گشته و در آینده دچار تحمل هزینه های مالی و روحی بزرگتر نمی شوید

۴-عدم تضرر مادی و معنوی در انجام امور اقتصادی و غیرانتفاعی، چرا که عدم مشاوره بدون بررسی های اولیه حقوقی ، تجزیه و تحلیل رویداد و توجه به جزئیات و ریزبینی می تواند به زیان شخص منجر شود

۵-انجام نحوه صحیح گردآوری ادله و مستدلات جهت انجام شکایت و دادخواست

۶-اتخاذ تصمیمات صحیح و قدرت تصمیم فوری و اطمینان و اعتماد شخص از انجام یا عدم انجام کار در دست اقدام

۷- سودآوری و نفع بیشتر برای شخص

۸- مدیریت زمان و جلوگیری از اطاله دادرسی

۹-نظارت و کنترل کیفیت بر انجام کار

۱۰-تهیه متن قراردادها وفق قوانین

۱۱-احتمال ایجاد صلح و سازش و حل و فصل اختلاف بین طرفین با استفاده از تدبیر و نطق و دانش وکیل که النهایت باعث کاهش پرونده ها در دادگستری می شود

مشاوره حقوقی

 

مطالب بیشتر  اهلیت

بنابراین اهمیت مزایای مشاوره حقوقی روز به روز برای اشخاص حقیقی و حقوقی و تجار و کسبه و شرکت ها و سازمان ها و نهادهای ملی و بین المللی و شهرداری ها بیشتر می شود و نیاز هر شخص و ارگان را به وکیل و مشاور حقوقی لازم و ضروری می نماید.

امید است که فرهنگ استفاده از مشاوران حقوقی با برنامه ریزی و تدوین و تصویب قانون اجباری بودن بکارگیری وکیل در دعاوی دادگاه ها و مشاوره حقوقی با وی برای عموم مردم الزامی گردد و آموزش و پرورش در مدارس و رسانه های جمعی و روزنامه ها بیشتر در مورد بکارگیری و مشاوره و استخدام وکیل در جامعه فرهنگ سازی نموده تا بیشتر شاهد کاهش جرایم و حل مشکلات مردم در جامعه باشیم و با مشاورین حقوقی مسیر مطمئمنی را در پیچ و خم های بحران های جامعه اتخاذ نماییم.

 

 

مشاوره حقوقی حضوری

 اگر برای مشکل حقوقی یا کیفری خود نیازمند مشاور حقوقی رایگان هستید برای مشاوره با  وکلای موسسه حقوقی آوا می توانید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید و با وکیل مخصوص دپارتمان خود مشاوره شوید. شما میتوانید کلیه ی سوالات و ابهامات خود را با وکیل پایه یک دادگستری مطرح و راهکار و پاسخ مناسب را از وکیل خود بگیرید و در صورت اهمیت موضوع و نیاز به بررسی دقیق و کامل پرونده و جهت ارزیابی اولیه وقت مشاوره حقوقی حضوری رزرو میکنید. 

مشاوره حقوقی حضوری خدمت دیگری است که به شما کمک میکند تا با صرف کمترین وقت و هزینه مشکلات حقوقی خود را با وکیل پایه یک دادگستری مطرح نموده و راهکار مناسبی را از وکیل در یافت کنید.

شما کافیست با شماره های تماس موسسه حقوقی آوا تماس بگیرید تا از مشاوره کاملاً رایگان ما بهره مند شوید و با سوال از بهترین وکلای پایه یک ما راهکار و پاسخی مناسب در این خصوص دریافت نمایید.

این مشاوره ها توسط بهترین و مجرب ترین وکلای دادگستری و قضات بازنشسته کارکشته صورت می پذیرد.

موسسه حقوقی آوا با سابقه سالها کار صادقانه با همکاری بیش از یکصد وکیل پایه یک دادگستری در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

و همچنین میزان رضایت مندی شما عزیزان از نحوه ی عملکرد موسسه حقوقی آوا نشانه ی اعتماد شما و درجه ی اعتبار ما خواهد بود و ما با این شعار که

موسسه ی ما آوای شماستشما را در جهت پیشبرد مسیر درست یاری میکنیم.

بنابراین قبل از اقامه دعوا میتوانید با مراجعه به وکیل و استفاده از مشاوره حقوقی حضوری بهترین راهکار را برای مشکلات خود از موسسه حقوقی آوا دریافت کنید. 

مشاوره حقوقی حضوری

 

 

مشاوره در موسسه حقوقی آوا به سه صورت  می باشد :

مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره از طریق شبکه های مجازی انجام می شود که می توان اقدام به دریافت مشاوره بابت حل مشکل حقوقی خود نماییم. انتخاب هر یک از این سه روش به مرحله پرونده و نوع مشکل بستگی دارد. هر کدام از این روش ها مزایایی دارند که باید در زمان مقتضی از آنها استفاده نمود.

بررسی دقیق و کامل یک پرونده مستلزم دریافت وقت مشاوره حقوقی حضوری با یک وکیل متخصص می باشد. 

جلسه ی مشاوره حضوری با وکیل مشاور میتواند شما را با مسایل حقوقی آشنا کند و بسته به موضوع و مشکل شما با توجه قوانین موجود و رویه دادگاهها به ارائه راهکارهایی در خصوص موضوع بپردازد.

 

مطالب بیشتر  مشاور حقوقی در جهت ارائه تامین خواسته

لازم به ذکر است که به دلیل تخصصی بودن پرونده های حقوقی لازم است اشخاص از وکیل متخصص از مشاوره حقوقی بگیرند.

در موسسه حقوقی آوا، برای هر پرونده‌ای بهترین وکیل در آن حوزه انتخاب می‌شود.

چه کسانی به مشاوره ی حقوقی حضوری نیاز دارند:

۱-صاحبان مشاغل برای نحوه دریافت و وصول مطالبات خود می توانند از مشاوره حقوقی حضوری استفاده نمایند.

۲- اشخاصی که قصد طرح دعوی با دفاع از دعوی را دارند.

۳-اشخاصی که قصد فروش و انجام معاملات یا قصد تنظیم قرارداد و یا لایحه را دارند

۴-هر یک از زوجین که که قصد طلاق توافقی را دارند می توانند در رابطه با حقوق مالی زوجین و نحوه توافقات صحیح از مشاوره حقوقی حضوری استفاده نمایند.  

۵-کسانی که در شرف ازدواج هستند برای آگاهی از شروط ضمن عقد و نحوه تنظیم آن از مشاوره حقوقی حضوری استفاده نمایند.

مشاوره حقوقی تلفنی

 

چه زمانی به یک مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حضوری نیاز داریم:

زمانی که  نیاز به مشاوره حقوقی داریم بستگی به موضوع مورد مشاوره دارد. مثلا ممکن است ما به یک مشاور حقوقی تلفنی نیاز نداشته باشیم و تنها در مواردی مانند تنظیم شروط ضمن عقد یا هنگام طلاق و حضانت فرزند به مشاور حقوقی مراجعه نماییم.

اما در یک شرکت یا سازمان اداری، با قاطعیت می توان گفت به موازات فعالیت شرکت نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری و یک وکیل پایه یک دادگستری حس می شود. بنابراین تشخیص زمان نیاز به مشاوره حقوقی به مورد اختلاف و ابهام بستگی دارد.

 

در چه زمینه هایی می توانم مشاوره حقوقی حضوری داشته باشم:

.   مشاوره حقوقی کیفری : مشاوره حقوقی کیفری در زمینه جرائم جعل، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، تهدید، توهین، سرقت، خیانت در امانت، جرائم رایانه ای و سایر جرائم کیفری می باشد توصیه می شود قبل از هر گونه طرح دعوا یا شکایت و یا حقوقی یا کیفری بودن پرونده و نحوه طرح آن از مشاوره حقوقی وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید و در کوتاهترین زمان به نتیجه برسید.

.   مشاوره حقوقی خانواده : مشاوره حقوقی خانواده خدمت دیگری است که از وکیل لازم برای شما در نظر گرفته شده است و مشاوره با وکیل خانواده در زمینه طلاق، طلاق توافقی، مهریه، اجرت المثل ،حضانت، فسخ نکاح و سایر جرائم مربوط به دعاوی خانواده می باشد.

.   مشاوره حقوقی ملکی : مشاور حقوقی ملکی یا وکیل ملکی راجع به اموال غیر منقول شامل دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری مشمول قانون ۵۶ و ۷۶، ابطال سند و سایر دعاوی حقوقی می باشد.

مشاوره حقوقی

 

نکاتی در خصوص مشاوره حقوقی حضوری:

۱-در جلسه مشاوره حضوری توجه داشته باشید که صرفا به موضوع اصلی پرونده پرداخته شود و از طرح مسایلی که ارتباطی به موضوع پرونده ندارد اجتناب نمایید.

۲-حتما قبل از جلسه مشاوره اقدام به تعیین وقت نمایید و حداکثر یک ربع قبل از جلسه در دفتر حضور داشته باشید.

۳-در جلسه مشاوره حضوری حتما تمامی مدارک و مستندات خود را به همراه داشته باشید.

در مشاوره حضوری ابتدا موضوع مورد نظر از سوی متقاضی مطرح میشود و وکیل دادگستری و مشاور حقوقی نسبت به بررسی مدارک و مستندات ارایه شده از سوی متقاضی اقدام می نماید.

 

مطالب بیشتر  مشاوره حقوقی الهیه

مزایای بهره مندی از مشاوره حقوقی حضوری:

۱-استفاده از نظرات و پیشنهادات وکیل در حوزه مورد نظر و اجتناب از طرح دعاوی توسط افراد ناآگاه.

۲-مشاوره حقوقی توسط وکلا و مشاورین و قضات متخصص انجام میشود.

۳-مقرون به صرفه بودن مشاوره.

۴-در بسیاری از موارد وکلای با حسن نیت می تواند با اعمال میانجی گری و صلح و سازش میان اصحاب دعوا تاثیر به سزایی داشته و این مسئله باعث کاهش پرونده های جاری در دادگستری می شود.

۵-مشاوره  با وکیل دادگستری و ارائه راهکار مناسب توسط وکیل باعث جلوگیری از ضررهای مالی احتمالی و وقت و ضایع شدن برخی حقوق احتمالی اشخاص می گردد.

 

” با حمایتی امن و مستمر تا پایان راه با شمائیم”

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از روش های ارائه مشاوره، مشاوره حقوقی تلفنی است که در آن دیگر افراد نیازی به مراجعه حضوری جهت گرفتن مشاوره ندارند. در صورتی که مشاوره ی حقوقی در حد پرسش سوألاتی سطحی و بدون نیاز به بررسی مدارک باشد، روشی مناسب می باشد و مزایای بسیاری دارد.

 در موسسه حقوقی آوا، مشاور حقوقی  تمام تلاش خود را می کند در زمان کم بدون پیش‌داوری، رابطه ای مثبت با تماس گیرنده برقرار کند و با صبر و حوصله پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند تا هرچه سریع تر مشکلات شما حل و فصل شود.

گاهی ممکن است تماس‌ گیرنده فقط برای کسب آگاهی تماس گرفته باشد و ارائه پاسخ های کوتاه برای او کافی باشد اما در صورت نیاز به بررسی دقیق تر و احیاناً دادن وکالت به وکیل نیازبه مشاوره حضوری می باشد.

امروزه برای همه اقشار جامعه، انواع مسائل حقوقی مطرح می شود.

گاهی این نیاز فوریست و لازم است که سریعا به مشاوری آگاه دسترسی داشته باشید، در این صورت می توانید از خدمات مشاوره ی حقوقی تلفنی موسسه حقوقی آوا استفاده نمایید.

 

شماره های تماس جهت مشاوره حقوقی رایگان در موسسه حقوقی آوا:

جهت تماس در ساعات اداری:

 شنبه تا چهارشنبه ۱۰ صبح الی ۱۹
پنج شنبه ها ۹ صبح الی ۱۳

۰۲۱-۲۲۰۲۰۶۹۹

۰۲۱-۲۲۰۲۰۷۱۳

 

جهت تماس در ساعات غیر اداری:

۰۹۱۲-۸۸۸۰۸۷۰

 

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین

با مشاوره حقوقی آنلاین آوا می توانید سوالات و مشکلات خود را بصورت آنلاین مطرح نمائید.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی آنچه هر روزه به چشم می خورد ارتباط  دائم عوام با تکنولوژی و اینترنت می باشد که برای رویارویی با هر مسئله ای در ابتدا در همیین فضای آنلاین سرچ میکنند تا اطلاعات لازم را کسب نمایند.

سایت موسسه حقوقی آوا به نشانی www.avalegal.ir بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما می باشد.

همراهان گرامی موسسه حقوقی اوا می توانند در هر زمان از روز از طریق صفحه اینستاگرام ما به نشانی avalegal.ir  با مشاوران حقوقی موسسه در ارتباط باشند

همچنین مشاوران موسسه ما ۲۴ ساعته از طریق واتساپ و تلگرام به شماره ۰۹۱۲۸۸۸۰۸۷۰ آماده خدمت رسانی به عزیزانی که مشکل حقوقی دارند، می باشند.

 در حال حاضر موسسه حقوقی آوا با بیش از یکصد وکیل متخصص و مجرب در سراسر کشور در تمامی زمینه های حقوقی با چهار شعبه مستقر در تهران، آماده فعالیت و همکاری با شما عزیزان می باشد.

 

 

آدرس دفتر مرکزی (موسسه حقوقی آوا):

الهیه،خیابان فرشته،خیابان بیدار،پلاک ۲۹، طبقه اول، واحد ۵.

 

موسسه ما آوی شماست

 

 

 

در حال ارسال
نظرات کاربر
۵ (۱ رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *